Strona Główna Materiał zewnętrzny Podsumowanie wydarzenia DOM Ogród i TY – Targi Kielce

Podsumowanie wydarzenia DOM Ogród i TY – Targi Kielce

autor Ogarnij Ogród

Kielczanie dopisali podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY

Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.

Mnóstwo porad w strefie ekspertów!

Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. Kolejka osób chętnych do skorzystania z porad w strefie ekspertów nie malała. Patrycja Kochańska – ekspert krajobrazu, Damian Kwapisz – ekspert hipoteczny i Igor Łukawski – ekspert ubezpieczeniowy udzielali fachowych porad i instrukcji w zakresie projektowania ogrodu i finansów.

Targi Kielce

Targi Kielce, fot. Organizator

600 sadzonek dębu i sosny rozdane!

Przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce i Lasy Państwowe darmowe sadzonki szybko znalazły swoich odbiorców. W dwa dni rozdano 600 sadzonek dębu i sosny, a kielczanie, którym udało się zdobyć drzewka, nie kryli zadowolenia z możliwości posadzenia go w swoim ogrodzie.

– Przyjechaliśmy do Targów zobaczyć ofertę materiałów do wyposażenia łazienki, której remont czeka nas w najbliższym czasie. Przy okaz ji udało się otrzymać sadzonkę dębu, którą wspólnie z synem będziemy mogli posadzić w ogrodzie – mówił Pan Paweł, który z całą rodziną pojawił się w Targach Kielce.

Targi Kielce

Targi Kielce, fot. Organizator

Ponad stu wystawców w jednym miejscu!

Wystawcy z całej Polski pojawili się w Targach Kielce, by zaprezentować szeroką gamę materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz regionalnych wyrobów. Nie zabrakło popularnych ostatnio paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła, które cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów oraz dużego wyboru paneli, płytek podłogowych, okien, rolet, czy ogrodzeń. Duża część zwiedzających opuszczała kielecki ośrodek, wyposażona w różnego rodzaju gatunki kwiatów, krzewów i drzewek, których również nie brakowało podczas wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY.

Kolejna okazja do spotkania już w przyszłym roku.

Fot. główna: Organizator

Przeczytaj także

Dodaj komentarz